Pretraga
Prikaz rezultata

WEEKEND MEDIA FESTIVAL

Festival komunikacija

20.09.2018.
23.09.2018.
Datum održavanja za 2019. nije dostupan!
Poznat Vam je datum održavanja za 2019.?
Molimo Vas, javite nam novi datum održavanja sajma!
Mjesto održavanja:
Rovinj
Zemlja:
HrvatskaHrvatska

Organizator:

PEPERMINT
Ilica 24, 10000 Zagreb
Tel. +3851 6458 390

Kontakt festivala:
Info@weekendmediafestival.com
Tel. +3851 6458 390

Kim Mueller
Kim.mueller@weekendmediafestival.com

Direktor festivala: Tomislav Ricov
Tomo.Ricov@weekendmediafestival.com

Izvršni direktor i producent: Boris Kovaček
Boris.Kovacek@weekendmediafestival.com

Izvršna direktorica, marketing & sponzorstva: Zelda Bećirević
Zelda.Becirevic@weekendmediafestival.com

Direktor programa: Nikola Vrdoljak
Nikola.Vrdoljak@weekendmediafestival.com

Koordinatorica programa: Lara Stolnik
Lara.Stolnik@weekendmediafestival.com

Direktor događanja: Damir Stupnišek
Damir.stupnisek@weekendmediafestival.com

PR: Martina Pintarić
Martina.Pintaric@weekendmediafestival.com
(+385) (0)98 696 797

PR Coordinator: Amela Pašalić
amela.pasalic@weekendmediafestival.com

Prijem uzvanika: Mirella Fuček
Mirella.Fucek@weekendmediafestival.com

Tehnički direktor: Andraš Trkulja
Andras.Trkulja@weekendmediafestival.com

Art director: Marin Rajčić
marin.rajcic@weekendmediafestival.com



http://2017.weekendmediafestival.com/

Rovinj - smještaj